زندگی جاریست

سلام.

خوشحالم که دوباره دارم مینویسم.

تو این مدت قصد کرده بودم درباره وبلاگ خوانی و وبلاگ نویسی به صورت دنباله دار بنویسم که به دلایل فراوون نشد.

این مدتی که نبودم (اگر اشتباه نکنم حدود دو هفته میشه) به شدت درگیر بودم. البته معتقدم که مدیریت زمان نکردم و باید حتما کمی با دوست عزیزم، سجاد سلیمانی گپ بزنم، زیرا ایشون دیگه به قولی داره تو زمینه مدیریت زمان استاد میشه و به راحتی میشه ازش راهنمایی هم گرفت.

داشتم می گفتم که نبودم چند وقت؛ یکی از دلایلش نداشتن قدرت مدیریت زمان بود. یه دلیل دیگه مشغله های فکری زیاد بود. علت دیگه که کاملا فنی بود، عدم توانایی من برای ورود به سایتم بود که نمی دونم که چرا نمیشد. راستش من لپ تاپم رو به شرکت اهدا کردم و به همین منظور تمام اطلاعات پاک شده بود، مجبور شدم برای ورود به سایت راه های مختلف رو امتحان کنم که هر دفعه با ERROR های متفاوتی روبرو میشدم؛ تا اینکه در نهایت تونستم با یه مرورگر جدید وارد وبسایت بشم و بنویسم.

به هر حال این روزها گذشت و من در حال نوشتن اوضاع و احوال این چند روزی که نبودم هستم. در واقع زندگی همچنان جاریست.

تو این چند وقت هزاران موضوع تو ذهنم اومد و رفت که همشون رو برای وبلاگم انتخاب کردم؛ از اتفاقاتی که بعد از مرگ برای ما ها رخ می ده گرفته تا جایی که در آنجا کار می کنم به نام استارتاپ همپا و انتشار سلسله مطالب مرتبط با مسائل مالی و … . البته موضوع زیاد هست. همیشه. اما این که نویسنده قابلیت جذاب نوشتن رو داشته باشه هنر محسوب میشه. من شخصا دنبال این هستم که وقتی شما زمانتون رو صرف مطالعه مطالب من می کنید در انتها یه جور رضایت قلبی به همراه داشته باشید. همین و بس.

در این فاصله زمانی کلی اتفاقات شخصی هم در زندگی ام افتاد که احتمالا جلوتر راجع به اون هم خواهم نوشت.

هر از گاهی هم به ذهنم میرسه که مثل استاد خودم “دکتر صدر” مطالب تخصصی فوتبالی منتشر کنم.

اما نمی دونم بگم خبر خوب یا بد اما واقعیت اینکه هنوز تصمیم نهایی رو نگرفتم. علت اصلی هم اینکه احساس می کنم نوشتن بدون تجربه کمی تهی به نظر می رسه و این وقت گذاشتن شاید اون رضایت نسبی که من دنبالش هستم رو به همراه نداشته باشه.

به هرحال این روزها می گذره ما هم از این بلاتکلیفی در میایم.

پ.ن: تصویر مربوط به زمستان سه سال پیش میشه که از منطقه بازار خودم گرفتم.

ممنون.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *