دست آورد های یک روز تابستانی

خب گردهمایی متمم در تاریخ ۲۶ مرداد به بهترین شکل ممکن برگزار شد. من به نوبه خودم خیلی خوشحالم که در اون بودم. به وجود دوستانم می بالم. خیلی نمی خوام وقتتون رو بگیرم. فقط می خوام یه مقدار از تصمیماتی بنویسم که بعد از این گردهمایی گرفتم. جون احساس من اینکه اگر تو سمینار یا گردهمایی یا همایش یا هر چیز دیگه ای که هست شرکت کنی ولی نتونی یه دست آورد عملی از توش در بیاری تمام زمان و انرژی و هزینه رو به بطالت گذروندی. بنابر این قصد دارم اونهایی که مد نظر دارم رو بنویسم و بعد گزارش اجراش رو هم اینجا بنویسم.

اولین کاری که می خوام بکنم اینکه یه بخش به عنوان متمم به وبلاگم اضافه کنم و از درس هایی که می خونم اونجا برداشت خودم رو بنویسم.

در وهله بعدی دوست دارم بخش کتاب که در بالای صفحه میبینینش بیشتر پیش ببرمش.

تصمیم سوم هم گزارشی از دیدارهایم با متممی هاست. این تصمیم البته نیازمند یه سری زیرساخت هاست. مثلا اینکه از یه سری دوستان عزیزم بخوام که به من وقت بدن. و بتونم باهاشون صحبت کنم. درگیرشون بشم. و در نهایت نتیجه اون رو اینجا بنویسم. من خودم حدس می زنم از پس این کار بر نیام اما اعتراف می کنم که قصد دارم یکم جسور تر رفتار کنم.

و در نهایت بخش انگلیسی رو به وبلاگم می خوام اضافه کنم. یکی از استراتژی هایی که قصد دارم در این بخش اجرا کنم اینکه اینقدر غلط بنویسم تا بتونم درست بنویسم. چنتا قانون هم داره که در همون بخش می نویسمش.

پی نوشت: این عکس از اون عکساست که باید در حافظه این وبلاگ بمونه.

مرسی محمدرضا.

 

ممنونم.

2 thoughts on “دست آورد های یک روز تابستانی

 1. حامد احمدی

  جناب غزالی کتابی دارد به نام کیمیای سعادت. در این کتاب می خواهد کلید سعادت را بر پایه تقوای الهی و پرهیزکاری به دست دهد. اما، حافظ مانند همیشه با ساده سازی ها و اشاره به شاهراه ها آدم را شگفت زده می کند،
  به کنایه، با همان شیوه غزالی که البته برای سیصد سال قبل از حافظ است، می گوید:
  بیاموزمت کیمیای سعادت، ز همصحبت بد، جدایی جدایی.
  و اگر این بیت را ترکیب کنیم،
  قطع این مرحله بی همرهی خضر مکن، ظلمات است بترس از خطر گمراهی.
  حاصل می شود اینکه،
  سعادت، یعنی داشتن همنشین خوب. همصحبت خوب. هم بحث خوب!
  و تا باشد، گردهمایی باشد و طی طریق در مسیر سعادت….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *